Yedi İklim Şiir Okuyor

30 yıldan fazla bir zamandır edebiyat dünyasında yürüyüşünü devam ettiren Yedi İklim Dergisi 11 Şubat 2017 Cumartesi günü şairleriyle şiir okuyacak.

Etkinlik Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek ve 13.15’te başlayacak.

Birçok şairin ilk eserlerini yayınladığı, birçok şairin yetişmesinde payı olan Yedi İklim sükunetle ve sabırla sessiz ama güçlü yolculuğuna devam ediyor.

Genel Yayın Yönetmeni Ali Haydar Haksal’ın önderliğinde gerçekleştirilecek olan şiir okuma etkinliğine Yedi İklim’de şiirleri yayınlanan ve kitapları çıkan şairler katılacak.

Nurettin Durman, Bünyamin Ayvaz, Şakir Kurtulmuş, İshak Arslan, Ebubekir Çağlar, Muhammed Cemal Ünal, Muhammed Enes Özel, Yasemin Kapusuz, Hatice Çay, Ali Günvar şiir etkinliğine katılacak bazı şairler.

 

 

 

 

İZDİHAM

 

 

 

 

 

Eğer yeni bir şey başlatmak istiyorsanız her şeyi unutmak gerek. İzdiham yepyeni bir heyecan, tasarım, içerik ve estetik ile okurlarının karşısına geçiyor.

Türkiye’de yeni bir dergicilik anlayışının öncüsü olacak bir çalışma ile İzdiham bütün heyecanını ve her şeyi en iyi şekilde yapma düşüncesini bütün sayfalarına taşımış. izdiham dergi 41. sayı çıktı. Buradan ulaşabilirsiniz..

Bir Cevap Yazın