Üsküdar Kitap Fuarı Şimdi

Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde düzenlenen Üsküdar Kitap Fuarı’nın 3.’sü başlıyor. 11 Şubat ile 19 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara 200’den fazla yazar ve 100 yayınevi katılıyor.

3.Üsküdar Kitap Fuarı’nın onur yazarı ise Rasim Özdenören.

Özdenören, 11 Şubat Cumartesi günü 13:00’de okurlarıyla buluşacak.

Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde düzenlenen fuarda İzdiham da B Salonu’nda yer alacak.

Beşir Ayvazoğlu, İlber Ortaylı, İhsan Süreyya Sırma, Fatma Barbarosoğlu, Necip Tosun, Güray Süngü, Ali Haydar Haksal, İhsan Deniz fuara konuşmacı olarak katılan bazı yazarlar.

Atakan Yavuz, Onur Bayrak, Sibel Atagün, Seda Nur Bilici, Yağız  Gönüler, Mustafa Kadir Çelik, Özer Turan, Hatice Çay ile İzdiham’a emek veren birçok isim de İzdiham standında okuyanları ve merak edenleriyle buluşacaklar.

İZDİHAM

İzdiham’ın 45. Sayısı çıktı. Buradan ulaşabilirsiniz.
Unutamayacağınız bir sayıyla karşınızdayız.

Edebiyat, edebiyatçılara bırakılmayacak kadar ciddi bir meseledir diyen İzdiham’ın 45. Sayısı çıktı.

İlk sayısından itibaren özgün bir tavırla halkın nabzını tutan ve hayatın içinden sesleri sayfalarına taşıyan İzdiham Dergisi 45. Sayısıyla da tüm dünyanın içinde bulunduğu bir tabloya kapağında yer verdi. Türkiye Günlük İnsanlık Endeksi tablosuyla son yaşananlara apayrı bir pencereden bakan İzdiham Dergisi arka kapak tasarımında da yine bir insanlık tablosuyla karşımıza çıktı.

 ‘Artık eskisi kadar yakın olamayız’ temalı İzdiham Dergisinin 45. Sayısında Özer Turan, Rümeysa Kocaman, Gökhan Özcan, Ali Ayçil, Abdullah Harmancı, Güven Adıgüzel, Mehmet Narlı, Bülent Parlak, Seda Nur Bilici, Bekir Şamil Potur, Emine Şimşek, Sümeyye Özbay, Adem Maksatsız, Nurdal Durmuş, Esma Koç, Yaşar Ercan, Ahmet Aslan, Halil Ecer, Ahmet Can, Turan Karataş, Selahattin Yusuf, Onur Bayrak, Berat Karataş, Enes Aras, Gökçe Yüksel, Muhammed Güleroğlu, Mehmet Ercan, Yasin Kara, Hüseyin Hakan, Dilek Kartal gibi edebiyat camiasının önemli isimlerinin yazmış olduğu içerikte kapak kadar çarpıcı metinlere yer veriliyor.

Bir Cevap Yazın