Şahsiyet Dergisinin 4. Sayısı Çıktı

“Söyleyecek Sözümüz Var!” sloganıyla 2019 yılının Ocak ayında yayım hayatına başlayan Şahsiyet dergisi edebiyat, felsefe ve çeşitli kültür yazıları ile ilk günkü duruşunu bozmadan yoluna devam ediyor.

3 aylık bir kültür yayını olan Şahsiyet, her ay dikkat çeken temalarıyla okur için yeni kapılar aralıyor. 4. sayısı Mutsuzluk ile şimdilerde raflardaki yerini alırken, dopdolu içeriğiyle yine okuyanları tatmin edecek. Ayhan Koç’un Ömür, isimli öyküsü dergide okuru selamlarken, Ayça Erkol’un Saudade, isimli yazısı sizi farklı dünyalara götürecek. Felsefi metinleriyle Atakan Yorulmaz ve Hamza Celâleddin mutsuzluğu sorgularken şiir, makale ve öykülerle dolu bir sayı okuyacaksınız.

Bunların yanında; Ebru Nisa Gürbüz, Selcan Kırnal, Tunç Kurt, Gamze Güller, Çilem Dilber, Lavinya Öz, Aytaç Ars, Gökçe Balıkel, Zeliha Sönmez, Tan Doğan, Mert Öztürk, Emre Ocaklı, Muhammed Yakupi, Simge Armutçu, Rıza İzzet Aygüner, Hüseyin Opruklu, Medine Tek, Neşe Tekin ve Özlem Y. Uçak, diğer okuyacağınız yazarlar arasında.

İZDİHAM

İzdiham'ın 43. Sayısında sürpriz olarak Malkoçoğlu filminin arka perdesini yazan Cüneyt Arkın, Emmy Ödülü'nün sahibi Haluk Bilginer, en sevdiği türküleri liste halinde paylaşan Selda Bağcan yer alıyor. Birbirinden değerli edebiyatçıların ve edebiyatçı olmaya heves eden yetenekli gençlerin yer aldığı İzdiham inanılmaz güzel bir sayı ile karşınızda. Buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın