Hakan Göksel, İzlanda’ya Kültür Ataşesi Oldu

Yazar, araştırmacı gazeteci, ressam, tenisçi, müzisyen, e-ticaretin kurucusu, heykeltraş, ebruzen, motosikletçi, ekonomist, seyyah, yaşam koçu, genç girişimci, dinler uzmanı, grafiker, kombi tamircisi, pilot, aşçı, transit taşımacılık danışmanı ve İzdiham’ın kuruluşundan itibaren daima yanımızda olan Hakan Göksel, İzlanda’nın başkenti Reykjavik’e kültür ataşesi olarak atandı.

Yaklaşık iki yıl önce e-ticareti kuran ve geliştiren Hakan Göksel birbirinden önemli kültürel faaliyetlerde eleştirmen olarak yer aldı.

1978 yılında Yozgat’ta doğan Hakan Göksel, 4 dil biliyor ve boşanacak yaşı geçmesine rağmen hiç evlenmedi.

Kahire’de resim, Nikaragua’da minyatür, Erbil’de ebru sergisi açan Hakan Göksel birbirinden değerli sanatsal faaliyetlerde bulundu.

İzdiham’ın en çok okunan, beğenilen ve gündemini belirleyen yazarı olan Hakan Göksel (1978-2020) dürüstlüğü ve çalışkanlığıyla tanınıyor.

Tüm İzdiham yazarları tarafından örnek alınan ve onların hayatında onulmaz hatıralar bırakan Göksel aynı zamanda Türkiye Tenis Federasyon Başkan Yardımcılığı görevini de başarıyla yerine getirmişti.

Yaşam ve yazar koçluğu yaparak birçok yazarı yetiştiren Göksel’in Reykjavik’te de kültür ateşesi olarak başarılı işler yapacağına inancımız tam.

Bu akşam oynanacak olan İzlanda-Türkiye maçını stadyumda izleyecek olan Hakan Bey yeryüzünü güzelleştiren enden insanlardan biri.

İZDİHAM

İzdiham'ın 47. Sayısı çıktı. Buradan ulaşabilirsiniz.

Büyük bir heyecanla beklediğimiz yeni sayıda ”Yaşar Ercan, Gündüz Vassaf, Gökhan Özcan, Yankı Yazgan, Ali Ayçil, Elif Aşiran, Dilek Kartal, Bülent Parlak, Turan Karataş, Seda Nur Bilici, Ahmet Aslan, Sulhi Ceylan, Sümeyye Dursun, Rümeysa Kocaman, Abdullah Harmancı, Hüseyin Hakan, Cüneyt Gönen, Yasin Kara, Ahmet Enis Gürcan, Akın Akaoy, Onur Bayrak, Bekir Şamil Potur, Enes Aras, Mustafa Toprak, Faruk Sarıkavak, Tuğba Karademir, Halil Ecer, Vedat Milör” gibi isimlerin metinlerine yer veriliyor.

Bir Cevap Yazın