11 Haziran 2019

Hakan Göksel, İzlanda’ya Kültür Ataşesi Oldu

ile izdiham

Yazar, araştırmacı gazeteci, ressam, tenisçi, müzisyen, e-ticaretin kurucusu, heykeltraş, ebruzen, motosikletçi, ekonomist, seyyah, yaşam koçu, genç girişimci, dinler uzmanı, grafiker, kombi tamircisi, pilot, aşçı, transit taşımacılık danışmanı ve İzdiham’ın kuruluşundan itibaren daima yanımızda olan Hakan Göksel, İzlanda’nın başkenti Reykjavik’e kültür ataşesi olarak atandı.

Yaklaşık iki yıl önce e-ticareti kuran ve geliştiren Hakan Göksel birbirinden önemli kültürel faaliyetlerde eleştirmen olarak yer aldı.

1978 yılında Yozgat’ta doğan Hakan Göksel, 4 dil biliyor ve boşanacak yaşı geçmesine rağmen hiç evlenmedi.

Kahire’de resim, Nikaragua’da minyatür, Erbil’de ebru sergisi açan Hakan Göksel birbirinden değerli sanatsal faaliyetlerde bulundu.

İzdiham’ın en çok okunan, beğenilen ve gündemini belirleyen yazarı olan Hakan Göksel (1978-2020) dürüstlüğü ve çalışkanlığıyla tanınıyor.

Tüm İzdiham yazarları tarafından örnek alınan ve onların hayatında onulmaz hatıralar bırakan Göksel aynı zamanda Türkiye Tenis Federasyon Başkan Yardımcılığı görevini de başarıyla yerine getirmişti.

Yaşam ve yazar koçluğu yaparak birçok yazarı yetiştiren Göksel’in Reykjavik’te de kültür ateşesi olarak başarılı işler yapacağına inancımız tam.

Bu akşam oynanacak olan İzlanda-Türkiye maçını stadyumda izleyecek olan Hakan Bey yeryüzünü güzelleştiren enden insanlardan biri.

İZDİHAM