V. Zihin Sempozyumu Ankara’da Yapılacak

Her yıl heyecanla beklenen Zihin Sempozyumu‘nun beşincisi, bu yıl Ankara’da gerçekleşecek. Türkiye’de zihin felsefesi, psikoloji, psikanaliz ve kunatum alanlarında çalışan önemli akademisyen, yazar, psikolog ve psikiyatristlerin bir araya geleceği bu sempozyum 17-18 Mart 2018 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecek.

Zihin felsefesi, insanlık tarihi boyunca merak uyandıran ve çokça tartışılan önemli bir alan. Sempozyumda bilinçbilinç-dışıcogitoalgı ve zihin-beden sorunu gibi pek çok konu ele alınacak. “Zihnin karanlık dünyasına yolculuk” olarak başladığımız Zihin Sempozyumu’nda, bu karanlık dünyayı biraz daha keşfedeceğiz.

V. Zihin Sempozyumu’na bu yıl, Prof. Dr. Cengiz Güleç, Prof. Dr. Zekiye Kutlusoy, Doç. Dr. C. İskender Özkan, Doç. Dr. Emine Funda Serin, Doç. Dr. Mehmet Kasım Özgen, Doç. Dr.  Nurten Birlik, Yrd. Doç. Dr.  Ayhan Dereko, Dr. Levent Tokuçoğlu, Dr. Mutluhan İzmir, Dr. Necmi Buğdaycı, ve Dr. Tahir Özakkaş konuşmacı olarak katılacaktır.

İZDİHAM

İzdiham'ın 46. Sayısı çıktı. Buradan ulaşabilirsiniz.

 ‘İzdiham, zor zamanlar geçirdiğimiz bu süreçte umutlu bir kapakla karşınıza geliyor. Birçok güzel kalemin bir araya geldiği 46. sayımızda birbirinden ilginç konular, fark etmediğimiz alanlarda kalem oynatan yazarlarımız size kıymetli vakitler geçirecek bir sayı hazırladılar.

Sorun Varsa Umut da Vardır.

Bir Cevap Yazın