13 Aralık 2016

“Sadece Psikoloji” Patlamadaki Mağdurlar İçin Seferber Oldu

ile izdiham

Beşiktaş’taki hain patlama içimizi yaktı. Yine polislerimizin  insanımız kalleşçe sırtından vurulduğu hain terör saldırısında, bilanço sadece ölenlerden ve yaralılardan ibaret değil.  Patlamada yakınını kaybedenler, patlamaya şahit olanlar, sürekli terör tehlikesi altında yaşayan yüzlerce vatandaşımız da stres, travma ve diğer ruhsal problemlerle karşılaşabiliyor.

Altunizade’de hizmet veren bir psikolojik danışmanlık merkezi, gelin yaraları beraber saralım diyor.  Sadece Psikoloji Travma Destek ekibi, kapısını patlamada ruhsal olarak zarar görmüş vatandaşlara açtı. Hain terör saldırısında yaralılara, yaralıların ve ölenlerin yakınlarına, patlamaya şahit olanlara ve patlamadan etkilenenlere yardım etmeye hazır olan merkez,  ücret talep etmiyor. Siz de etrafınızda patlamadan dolayı ciddi derecede ruhsal sıkıntı çekenleri yönlendirebilirsiniz.

Adres ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.          

Adres: Tophanelioğlu caddesi, Barbaros Mahallesi, Petek Sitesi E Blok Kat:1 daire1 Üsküdar-İstanbul / Mail: bilgi@sadecepsikoloji.com  / Tel:  0 533 774 44 60 / @PsikolojiSadece  / İnstagram: sadecepsikoloji / Facebook: facebook.com/sadecepsikoloji

 

 

 

 

 

 

İZDİHAM