Kocaeli Kitap Fuarı’ndayız

İzdiham olarak Kocaeli Kitap Fuarı’ndayız. 11.’si yapılan Kocaeli Kitap Fuarı’ndan en iyi yayınevi İzdiham, en iyi kitaplar da İzdiham’da.

A Salonu’nun hemen girişinde yer alan standımızda salı günü saat 13.00’te Melda Zirek çocuklar için yer etkinlik yapacak. Zaten bir tek Melda Zirek etkinlik yapacak.

Melda Zirek, İzdiham Çocuk Yayınları’nın aynı zamanda editörü ve çok güzel iki çocuk kitabı çıkardı. Okursanız seversiniz.

Biz biraz dağınık çalışıyoruz. Bizim de haberimiz yoktu fuara katılacağımızdan. Son anda katıldık. Kitaplarımız da biraz eksikti ama bugün (pazartesi) günü tamamladık. Şimdi tüm kitaplarımız da yer alıyor.

Standımızda Alican isimli üniversite öğrencisi var. Şeker ve kolonya almadığından eminiz. Söylemesek almaz, ikram etmez. Alican iyi arkadaş. Söylemeyeceğiz, bakalım alacak mı?

İzdiham Dergisi’ne, tüm kitaplarımıza ve ajandalarımıza İzdiham standından ulaşmanız mümkün.

Biraz daha durumu düzeltirsek ki düzelir diye umuyoruz yazarlarımıza orada da imza günü yapar, dönerken kendimizi çok önemli bile hissedebiliriz bu ölümlü dünyada.

Bir de fotoğraftaki kişi Baran Yıldırım. İzdiham’dan haftada bir kovmak zorunda kaldığımız. Çünkü Baran Yıldırım, şiir yazmak yerine Hakan amcasıyla gezmeyi tercih etmişti.

Fuar bu pazar günü sona erecek.

A kısım, 84 numaradayız. Bekleriz.

İZDİHAM

İzdiham’ın 45. Sayısı çıktı. Buradan ulaşabilirsiniz.
Unutamayacağınız bir sayıyla karşınızdayız.

Edebiyat, edebiyatçılara bırakılmayacak kadar ciddi bir meseledir diyen İzdiham’ın 45. Sayısı çıktı.

İlk sayısından itibaren özgün bir tavırla halkın nabzını tutan ve hayatın içinden sesleri sayfalarına taşıyan İzdiham Dergisi 45. Sayısıyla da tüm dünyanın içinde bulunduğu bir tabloya kapağında yer verdi. Türkiye Günlük İnsanlık Endeksi tablosuyla son yaşananlara apayrı bir pencereden bakan İzdiham Dergisi arka kapak tasarımında da yine bir insanlık tablosuyla karşımıza çıktı.

 ‘Artık eskisi kadar yakın olamayız’ temalı İzdiham Dergisinin 45. Sayısında Özer Turan, Rümeysa Kocaman, Gökhan Özcan, Ali Ayçil, Abdullah Harmancı, Güven Adıgüzel, Mehmet Narlı, Bülent Parlak, Seda Nur Bilici, Bekir Şamil Potur, Emine Şimşek, Sümeyye Özbay, Adem Maksatsız, Nurdal Durmuş, Esma Koç, Yaşar Ercan, Ahmet Aslan, Halil Ecer, Ahmet Can, Turan Karataş, Selahattin Yusuf, Onur Bayrak, Berat Karataş, Enes Aras, Gökçe Yüksel, Muhammed Güleroğlu, Mehmet Ercan, Yasin Kara, Hüseyin Hakan, Dilek Kartal gibi edebiyat camiasının önemli isimlerinin yazmış olduğu içerikte kapak kadar çarpıcı metinlere yer veriliyor.

Bir Cevap Yazın