29 Nisan 2019

Kocaeli Kitap Fuarı’ndayız

ile izdiham

İzdiham olarak Kocaeli Kitap Fuarı’ndayız. 11.’si yapılan Kocaeli Kitap Fuarı’ndan en iyi yayınevi İzdiham, en iyi kitaplar da İzdiham’da.

A Salonu’nun hemen girişinde yer alan standımızda salı günü saat 13.00’te Melda Zirek çocuklar için yer etkinlik yapacak. Zaten bir tek Melda Zirek etkinlik yapacak.

Melda Zirek, İzdiham Çocuk Yayınları’nın aynı zamanda editörü ve çok güzel iki çocuk kitabı çıkardı. Okursanız seversiniz.

Biz biraz dağınık çalışıyoruz. Bizim de haberimiz yoktu fuara katılacağımızdan. Son anda katıldık. Kitaplarımız da biraz eksikti ama bugün (pazartesi) günü tamamladık. Şimdi tüm kitaplarımız da yer alıyor.

Standımızda Alican isimli üniversite öğrencisi var. Şeker ve kolonya almadığından eminiz. Söylemesek almaz, ikram etmez. Alican iyi arkadaş. Söylemeyeceğiz, bakalım alacak mı?

İzdiham Dergisi’ne, tüm kitaplarımıza ve ajandalarımıza İzdiham standından ulaşmanız mümkün.

Biraz daha durumu düzeltirsek ki düzelir diye umuyoruz yazarlarımıza orada da imza günü yapar, dönerken kendimizi çok önemli bile hissedebiliriz bu ölümlü dünyada.

Bir de fotoğraftaki kişi Baran Yıldırım. İzdiham’dan haftada bir kovmak zorunda kaldığımız. Çünkü Baran Yıldırım, şiir yazmak yerine Hakan amcasıyla gezmeyi tercih etmişti.

Fuar bu pazar günü sona erecek.

A kısım, 84 numaradayız. Bekleriz.

İZDİHAM