İzdiham’ın 27. Sayısı Kapaksız ve Aşkla Çıktı

İzdiham yine soluksuz okunacak bir sayı ile okurlarının karşısına çıkıyor. Her sayısında kıvrak zihin ürünü işlere imza atan İzdiham’ın bu sayısında da okurun dikkatini ön kapak çekecek.

Tasarımcılarının, 27’nci sayı hazırlanırken gönül işlerine dalması nedeniyle çalışmayı yetiştirememesi üzerine İzdiham, 27’nci sayısının ön kapağında “Grafikerimiz aşık olduğu için kapak yapamadık” yazısıyla çıktı.

Bugüne kadar yaptığı sıra dışı kapaklarla okurun ilgisini diri tutmayı başaran İzdiham’ın bu kapağı henüz dergi çıkmadan sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Türkiye’de yeniden popüler hale gelen dergicilik sektöründe özgün ve sıra dışı duruşuyla kendini farklı bir yerde konumlandıran ve geniş bir okuyucu kitlesinin güvenini kazanan İzdiham, Türkiye’de okurla buluştu. Dergiye D&R, Migros, Carrefour ve gazete bayilerinin yanı sıra tüm Yay-Sat noktalarından ulaşılabilecek.

İzdiham’da “Mustafa Kutlu, Gökhan Özcan, Ali Ayçil, Bülent Parlak, Fatma Şengil Süzer, Atakan Yavuz, Eda Tezcan, Hakkı Özdemir, Dilek Kartal, Nurdal Durmuş, Yasin Kara, Güray Süngü, Berkan Ürgen, Onur Bayrak, Sibel Atagün, Hakan Göksel, Seda Nur Bilici,  Mustafa Toprak, Feyza Özcan, Kevser Tekin, Yağız Gönüler, Muhammed Palewi, Çağatay Hakan, Özer Turan, Köksal Özyürek, Yunus Meşe, Rıfat Eroğlu, İbrahim Varelci, Micahide Orak, Mazlum Mengüç, Ferhat Toka, Meltem Gülname  Kaynar, Mücahit Gündoğdu ve Elif Atasoy yazıları, şiirleri, denemeleriyle yer alıyorlar.

Dergide yer alan İzdiham Maarif Takvimi, Lügatlere Güncelleme, Yeni Haram Listesi, Roman Kahramanlarının Psikolojik Tahlili, Ülke Edebiyatı başlıklı bölümler oldukça dikkat çekici.

İki ayda bir yayımlanan İzdiham’ın Şubat – Mart 2017 sayısında birbirinden iyi şiirler, öyküler, araştırma ve inceleme yazıları ve sıra dışı başlıklar okurları bekliyor.

 

 

 

 

Hazırlayan: Hakan Göksel

İZDİHAM

 

 

 

 

 

İzdiham'ın 44. Sayısı çıktı. Buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın