2 Mart 2016

İhtiyarlar Sahaya İniyor

ile izdiham

Uzun süreden beri heyecan eksikliği çok derinden hissedilen yeryüzünün can sıkıcı hareketsizliğine ilaç olacak bomba gibi bir dergi daha ateşleniyor! Bugüne kadar bırakın edebiyat dergilerini, haftalık haber dergileri ve ulusal gazetelerde bile böyle bir yazar kadrosunu bir arada görmek mümkün olmamıştı. Dünyada çok az yayın organına nasip olacak bu fiyakalı kadronun yalnızca bir bardak çay hatırına bir araya geldiğini de unutmamak gerekir!

Hey gidi modern dünya orada mısın? İşte Ankara’nın Los Galacticos’u!

Takım kaptanı: Albay,

Teknik direktör; İbrahim ÇOLAK, yardımcısı ise Fatih MUTLU.

Kale: Alper Gencer

Geri dörtlü: Ebubekir Kurban, İlhami Atmaca, Sadık Battal, Neşe Kutlutaş

Orta Saha;(10 numara)Gökhan Özcan, Murat Zelan, Ümmühan Atak, İbrahim Kiras

İleri uç: Hakan Albayrak-Bülent Akyürek.

Kadronun sayılan bu isimler dışında yoğun bir forma trafiğine sahne olduğu ve tatlı bir rekabetin de yaşandığı kulağımıza gelen ilk haberler. Ayrıca yedek kulübesinin bile altın değerinde olduğu ve yedekler arasında ülkemizin namlı dergilerinin yayın yönetmenlerinin bile bulunduğu kulislerde heyecan ve hararetle konuşulan konular arasında.

Öte yandan İstanbul kulüplerinin peşinden koştuğu genç yıldız Murat Menteş’in transferi için yapılan görüşmeler de mutlu sona yaklaşıldığı öğrenildi. Her şey bir kenara; seyirciler paha biçilmez, Rüya takım ilk resmi maçları için Ataş sokaktaki tesislerinde günde çift muhabbet ve duble çayla çalışmalarını sürdürüyorlar.

Bu kadronun alamayacağı bir maç var mı? Sınırlı sayıda basılacak, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak, ‘bombalı pankart’ etkisi yapacak İHTİYAR’I kaçırmayın!!!

Çünkü insan her halükarda seçer!

 

 

İzdiham