Van İl Halk Kütüphanesi’nde Bülent Parlak, Gençlerle Buluşuyor

Van İl Halk Kütüphanesi tarafından düzenlenen “Gençlere İlham Veren Konferanslar” adlı etkinliğin bu haftaki konuğu şair Bülent Parlak olacak.

Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü bünyesindeki İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansının (DAKA) desteğiyle ‘Gençlere İlham Veren Konferanslar’ etkinliğinin ikincisine geçtiğimiz hafta şair Ömer Erdem katılmıştı.

İl Halk Kütüphanesinde gerçekleşecek etkinlikte İzdiham Genel Yayın Yönetmeni ve şair Bülent Parlak, okurlarıyla bir araya gelerek gençlik, edebiyat ve kitap üzerine konuşacak. Soru-cevap etkinliğiyle devam edecek olan konuşmanın sonunda Bülent Parlak kitaplarını imzalayacak.

Sonraki haftalarda gerçekleşecek etkinliklere ise Kemal Varol, Kaan Murat Yanık ve Ali Ayçil gibi isimler de katılacak.

Etkinlik 19 Kasım 2019 salı günü, saat 14.00’te gerçekleşecek.

İZDİHAM

İzdiham'ın 43. Sayısında sürpriz olarak Malkoçoğlu filminin arka perdesini yazan Cüneyt Arkın, Emmy Ödülü'nün sahibi Haluk Bilginer, en sevdiği türküleri liste halinde paylaşan Selda Bağcan yer alıyor. Birbirinden değerli edebiyatçıların ve edebiyatçı olmaya heves eden yetenekli gençlerin yer aldığı İzdiham inanılmaz güzel bir sayı ile karşınızda. Buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın