Ümraniye Kitap Fuarı Başladı, İzdiham da Fuar da

Ümraniye Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenen 1. Ümraniye Kitap Fuarı, 80 yayınevi ve 100 yazarın geleceği etkinlikle, kitapları okurlarla buluşturacak.

Fuar, 22 Kasım’a kadar devam edecek. Fuar bu tarihler arasında 10:00 ile 22:00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak. Açıklanan etkinlik programında 100’den fazla yazarın da gelişiyle yoğun imza günlerinin gerçekleşmesi planlanıyor. Yapılacak fuar etkinliklerinin, okuyucuların üzerinde yarattığı olumlu etkiler sayesinde kitap okuma alışkanlıklarını özendirerek arttırması bekleniyor. 

ÜMRANİYE KİTAP FUARINA NASIL GİDİLİR?

Kitap fuarına en yakın metro durağı, Üsküdar-Çekmeköy metro hattının ‘Ümraniye’ durağıdır. Ziyaretçiler, metrodan kitap fuarının girişine çıkabilir.

Üsküdar-Çekmeköy metro durağına aktarma yapmak isteyen metrobüs yolcularının ise Altunizade durağında metroya aktarma yapmaları gerekmektedir. 

Üsküdar-Çekmeköy metro hattına aktarma yapmak isteyen Marmaray yolcularının ise Üsküdar durağından metroya aktarma yapmaları gerekmektedir.

Kitap fuarına en yakın otobüs durağı ‘Santral’ durağıdır. 

İzdiham olarak biz de Ümraniye Kitap Fuarı’nda 9 nolu stantta olacağız. Birçok yazarımızın imza günü düzenleyeceği fuarda İzdiham’ın eski sayıları, İzdiham Yayınları’ndan çıkacak kitaplar ile çeşitli ürünleri sergileyeceğiz.

İZDİHAM

İzdiham’ın 45. Sayısı çıktı. Buradan ulaşabilirsiniz.
Unutamayacağınız bir sayıyla karşınızdayız.

Edebiyat, edebiyatçılara bırakılmayacak kadar ciddi bir meseledir diyen İzdiham’ın 45. Sayısı çıktı.

İlk sayısından itibaren özgün bir tavırla halkın nabzını tutan ve hayatın içinden sesleri sayfalarına taşıyan İzdiham Dergisi 45. Sayısıyla da tüm dünyanın içinde bulunduğu bir tabloya kapağında yer verdi. Türkiye Günlük İnsanlık Endeksi tablosuyla son yaşananlara apayrı bir pencereden bakan İzdiham Dergisi arka kapak tasarımında da yine bir insanlık tablosuyla karşımıza çıktı.

 ‘Artık eskisi kadar yakın olamayız’ temalı İzdiham Dergisinin 45. Sayısında Özer Turan, Rümeysa Kocaman, Gökhan Özcan, Ali Ayçil, Abdullah Harmancı, Güven Adıgüzel, Mehmet Narlı, Bülent Parlak, Seda Nur Bilici, Bekir Şamil Potur, Emine Şimşek, Sümeyye Özbay, Adem Maksatsız, Nurdal Durmuş, Esma Koç, Yaşar Ercan, Ahmet Aslan, Halil Ecer, Ahmet Can, Turan Karataş, Selahattin Yusuf, Onur Bayrak, Berat Karataş, Enes Aras, Gökçe Yüksel, Muhammed Güleroğlu, Mehmet Ercan, Yasin Kara, Hüseyin Hakan, Dilek Kartal gibi edebiyat camiasının önemli isimlerinin yazmış olduğu içerikte kapak kadar çarpıcı metinlere yer veriliyor.

Bir Cevap Yazın