TYB’de Konferans: Çocuk ve İlk Gençlik Edebiyatının Anlamı Nedir?

Çocuk Vakfı ve Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi’nin birlikte düzenlediği Çocuk ve İlk Gençlik Edebiyatı Buluşmaları devam ediyor.

Çocuk Vakfı ve Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi’nin birlikte düzenlediği Çocuk ve İlk Gençlik Edebiyatı Buluşmaları’nın ikincisi 30 Aralık 2016 Cuma günü, saat 17.50’de gerçekleşecek.

Mustafa Ruhi Şirin’in konuşmacı olarak yer aldığı, çocuk ve ilk gençlik edebiyatının çeşitli yönlerinin birbirinden önemli sorular etrafında konuşularak değerlendirildiği  ve katılımcıların da kendi görüşleriyle  katkıda bulunduğu buluşmalar ayda bir kez düzenleniyor.

“Bir medeniyet için çocuk ve ilk gençlik edebiyatının anlamı nedir?” konu başlığıyla ikincisi gerçekleştirilecek program yaklaşık 1 saat sürecek. Program, Sultanahmet Kızlarağası Medresesi’nde (TYB İstanbul) düzenlenecek ve katılım ücretsiz olacak.

İZDİHAM

İzdiham'ın 47. Sayısı çıktı. Buradan ulaşabilirsiniz.

Büyük bir heyecanla beklediğimiz yeni sayıda ”Yaşar Ercan, Gündüz Vassaf, Gökhan Özcan, Yankı Yazgan, Ali Ayçil, Elif Aşiran, Dilek Kartal, Bülent Parlak, Turan Karataş, Seda Nur Bilici, Ahmet Aslan, Sulhi Ceylan, Sümeyye Dursun, Rümeysa Kocaman, Abdullah Harmancı, Hüseyin Hakan, Cüneyt Gönen, Yasin Kara, Ahmet Enis Gürcan, Akın Akaoy, Onur Bayrak, Bekir Şamil Potur, Enes Aras, Mustafa Toprak, Faruk Sarıkavak, Tuğba Karademir, Halil Ecer, Vedat Milör” gibi isimlerin metinlerine yer veriliyor.

Bir Cevap Yazın