6 Kasım 2020

Trendeki Yabancı Dergisinin 15. Sayısı Çıktı

ile izdiham

Aylık öykü dergisi #TrendekiYabancı’nın on beşinci sayısı “Uykusuz Her Gece” temasıyla yayımlandı.

Ödüllü öyküsüyle Sophie Mackintosh, pandemi öyküsüyle Dilşad Çelebi, Ahmet Tulgar, Onur Orhan, Amy Barnes ve Aslı Ilgın Kopuz bu sayıda yer alıyor.

Onur Orhan, Kadir Daniş, Gökçe Bilgin, Bennet Sims, Irmak Şahinoğlu, Amy Barnes, Melisa Yılmaz, Soren James, Eda İşler, Özgür Çırak, Elin Hawkinson, Aslı Ilgın Kopuz, Veysel Gökberk Manga, Utku Yıldırım, Ahmet Tulgar, Zeynep Kaçar, Mehmet Fatih Özbey, Sophie Mackintosh, Ahmet Erkam Saraç, Dilşad Çelebi öyküleriyle #TrendekiYabancı’nın kasım sayısında.

Trendeki Yabancı’da online olarak ücretsiz okuyabileceğiniz Can Yayınları kitapları: Tekinsiz Hikâyeler, Mürver Ağacı, Dr. Jekyll ve Mr. Hyde, Yaman Adam, Şeytani Öyküler, Bir de Baktım Yoksun, Nyarlathotep, Evvelotel – Saklı, Sular Ne Güzelse, Bize Umut Gerek, Trajik Nüans, Yaz Korkuları, Yalnız Uyuyanlar İçin, Oysa Herkes Kendisiyle Meşgul, Yufka Yürek, Aşka İnanmayanlar İçin Aşk Öyküleri, Çok Özel İsimler Sözlüğü, Şen Saat, Gece Yolculuğu, Düşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları ve Temiz Kâğıdı.

İZDİHAM