Sultanbeyli Kitap Fuarı Bugün Başlıyor

İzdiham olarak biz de Sultanbeyli Kitap Fuarı’nda olacağız.

İlke Ajans tarafından organize edilen Sultanbeyli Kitap Fuarı 30 Eylül Cumartesi günü kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Sultanbeyli Belediyesi tarafından düzenlenen 3’üncü Sultanbeyli Kitap Fuarı yine dopdolu etkinliklerle başlıyor. Bu sene üçüncüsü düzenlenecek fuara birbirinden değerli yazarlar imza günleriyle ve söyleşileriyle damga vuracak. Yaklaşık 150 yazarın imza günleri ve söyleşileriyle katılacağı kitap fuarının bu seneki onur yazarı Şule Yüksel Şenler olacak. Şenler’in fuar açılış konuşması ise 30 Eylül Cumartesi günü saat 13.00’da gerçekleşecek.

30 Eylül ile 8 Ekim günleri arası ziyaretçilerini ağırlayacak fuarda kitapseverler adeta bir kültür şöleni yaşayacak. Kültürseverler 3’üncü Sultanbeyli Kitap Fuarı’nı saat 10.00 ile 20.00 arası ziyaret edebilecek. Her gün farkı konularla ilgili söyleşiler ve yüzlerce yazarın imza günleriyle Sultanbeyli kitaba doyacak.

Türkiye’nin önde gelen yaklaşık 100 yayınevinin hazır bulunacağı fuarın bu yılki teması ise “Kudüs” olarak belirlendi.
Sultanbeyli Kent Meydanı’nda gerçekleşecek olan kitap fuarının ulaşımı ise şu şekilde; “TEM’den özel araçla gelen ziyaretçiler Sultanbeyli çıkışını kullanıp ilçe merkezine doğru devam etmeliler. Ümraniye tarafından toplu taşıma ile gelecek ziyaretçiler E18 – 131C – 131 numaralı otobüsleri kullanabilirler. Üsküdar tarafından toplu taşıma ile gelecek ziyaretçiler 11ÜS ve 18Ü numaralı otobüsleri kullanabilirler. Kartal tarafından toplu taşıma ile gelecek ziyaretçiler 132P – 132Z – 132C numaralı otobüsleri kullanabilirler. Pendik tarafından toplu taşıma ile gelecek ziyaretçiler 132 P ve 132V numaralı otobüsleri kullanabilirler.”

 

 

 

İZDİHAM

 

 

 

İzdiham’ın 45. Sayısı çıktı. Buradan ulaşabilirsiniz.
Unutamayacağınız bir sayıyla karşınızdayız.

Edebiyat, edebiyatçılara bırakılmayacak kadar ciddi bir meseledir diyen İzdiham’ın 45. Sayısı çıktı.

İlk sayısından itibaren özgün bir tavırla halkın nabzını tutan ve hayatın içinden sesleri sayfalarına taşıyan İzdiham Dergisi 45. Sayısıyla da tüm dünyanın içinde bulunduğu bir tabloya kapağında yer verdi. Türkiye Günlük İnsanlık Endeksi tablosuyla son yaşananlara apayrı bir pencereden bakan İzdiham Dergisi arka kapak tasarımında da yine bir insanlık tablosuyla karşımıza çıktı.

 ‘Artık eskisi kadar yakın olamayız’ temalı İzdiham Dergisinin 45. Sayısında Özer Turan, Rümeysa Kocaman, Gökhan Özcan, Ali Ayçil, Abdullah Harmancı, Güven Adıgüzel, Mehmet Narlı, Bülent Parlak, Seda Nur Bilici, Bekir Şamil Potur, Emine Şimşek, Sümeyye Özbay, Adem Maksatsız, Nurdal Durmuş, Esma Koç, Yaşar Ercan, Ahmet Aslan, Halil Ecer, Ahmet Can, Turan Karataş, Selahattin Yusuf, Onur Bayrak, Berat Karataş, Enes Aras, Gökçe Yüksel, Muhammed Güleroğlu, Mehmet Ercan, Yasin Kara, Hüseyin Hakan, Dilek Kartal gibi edebiyat camiasının önemli isimlerinin yazmış olduğu içerikte kapak kadar çarpıcı metinlere yer veriliyor.

Bir Cevap Yazın