30 Eylül 2017

Sultanbeyli Kitap Fuarı Bugün Başlıyor

ile izdiham

İzdiham olarak biz de Sultanbeyli Kitap Fuarı’nda olacağız.

İlke Ajans tarafından organize edilen Sultanbeyli Kitap Fuarı 30 Eylül Cumartesi günü kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Sultanbeyli Belediyesi tarafından düzenlenen 3’üncü Sultanbeyli Kitap Fuarı yine dopdolu etkinliklerle başlıyor. Bu sene üçüncüsü düzenlenecek fuara birbirinden değerli yazarlar imza günleriyle ve söyleşileriyle damga vuracak. Yaklaşık 150 yazarın imza günleri ve söyleşileriyle katılacağı kitap fuarının bu seneki onur yazarı Şule Yüksel Şenler olacak. Şenler’in fuar açılış konuşması ise 30 Eylül Cumartesi günü saat 13.00’da gerçekleşecek.

30 Eylül ile 8 Ekim günleri arası ziyaretçilerini ağırlayacak fuarda kitapseverler adeta bir kültür şöleni yaşayacak. Kültürseverler 3’üncü Sultanbeyli Kitap Fuarı’nı saat 10.00 ile 20.00 arası ziyaret edebilecek. Her gün farkı konularla ilgili söyleşiler ve yüzlerce yazarın imza günleriyle Sultanbeyli kitaba doyacak.

Türkiye’nin önde gelen yaklaşık 100 yayınevinin hazır bulunacağı fuarın bu yılki teması ise “Kudüs” olarak belirlendi.
Sultanbeyli Kent Meydanı’nda gerçekleşecek olan kitap fuarının ulaşımı ise şu şekilde; “TEM’den özel araçla gelen ziyaretçiler Sultanbeyli çıkışını kullanıp ilçe merkezine doğru devam etmeliler. Ümraniye tarafından toplu taşıma ile gelecek ziyaretçiler E18 – 131C – 131 numaralı otobüsleri kullanabilirler. Üsküdar tarafından toplu taşıma ile gelecek ziyaretçiler 11ÜS ve 18Ü numaralı otobüsleri kullanabilirler. Kartal tarafından toplu taşıma ile gelecek ziyaretçiler 132P – 132Z – 132C numaralı otobüsleri kullanabilirler. Pendik tarafından toplu taşıma ile gelecek ziyaretçiler 132 P ve 132V numaralı otobüsleri kullanabilirler.”

 

 

 

İZDİHAM