Karga Art Açıldı

Çizer Ahmet Enis Gürcan ile Ahmet Çağrı Karaş tarafından açılan dost ve bir mekanımız KargaArt faaliyete geçti.

Uzun yıllardır resim ve çizgi sanatıyla iç içe olan Ahmet Enis Gürcan’ın fikrini İzdiham ekibine açmasıyla başlayan süreçte artık sona gelindi.

Sanatın ve el zanaatlarının birçok alanında çalışmaların düzenleneceği KargaArt aynı zamanda sosyal medya, video kurgu, kısa film, grafik alanında da faaliyet gösterecek.

KargaArt’ın Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Enis Gürcan’a göre “çocukken herkes sanatçı.” KargaArt’ın sloganı da zaten bu: “Çocukken herkes sanatçıdır.”

Şimdiye kadar birçok yerde özellikle çocuklarla workshoplar düzenleyen Ahmet Enis Gürcan, lise ve üniversitelerde de resim ve çizgi üzerine çalışmalarını devam ettiriyor.

Gürcan, ilk çalışmasını İzdihamDem’de bu hafta misafirleriyle gerçekleştirdi. 1 saatlik çalışma sonrasında okunan mektubun resmi etkinliğe katılanlarla birlikte yapıldı.

Alanında uzman isimlerin workshoplar düzenleyeceği KargaArt’ın faaliyetlerini biz de merakla bekliyoruz.

Twitter: @kargaakademi

İnstagram: karga.akademi

Adres: Kısıklı, Alemdağ Yanyolu No:14, 34692 Üsküdar/İstanbul

İZDİHAM

İzdiham'ın 47. Sayısı çıktı. Buradan ulaşabilirsiniz.

Büyük bir heyecanla beklediğimiz yeni sayıda ”Yaşar Ercan, Gündüz Vassaf, Gökhan Özcan, Yankı Yazgan, Ali Ayçil, Elif Aşiran, Dilek Kartal, Bülent Parlak, Turan Karataş, Seda Nur Bilici, Ahmet Aslan, Sulhi Ceylan, Sümeyye Dursun, Rümeysa Kocaman, Abdullah Harmancı, Hüseyin Hakan, Cüneyt Gönen, Yasin Kara, Ahmet Enis Gürcan, Akın Akaoy, Onur Bayrak, Bekir Şamil Potur, Enes Aras, Mustafa Toprak, Faruk Sarıkavak, Tuğba Karademir, Halil Ecer, Vedat Milör” gibi isimlerin metinlerine yer veriliyor.

Bir Cevap Yazın