Karga Art Açıldı

Çizer Ahmet Enis Gürcan ile Ahmet Çağrı Karaş tarafından açılan dost ve bir mekanımız KargaArt faaliyete geçti.

Uzun yıllardır resim ve çizgi sanatıyla iç içe olan Ahmet Enis Gürcan’ın fikrini İzdiham ekibine açmasıyla başlayan süreçte artık sona gelindi.

Sanatın ve el zanaatlarının birçok alanında çalışmaların düzenleneceği KargaArt aynı zamanda sosyal medya, video kurgu, kısa film, grafik alanında da faaliyet gösterecek.

KargaArt’ın Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Enis Gürcan’a göre “çocukken herkes sanatçı.” KargaArt’ın sloganı da zaten bu: “Çocukken herkes sanatçıdır.”

Şimdiye kadar birçok yerde özellikle çocuklarla workshoplar düzenleyen Ahmet Enis Gürcan, lise ve üniversitelerde de resim ve çizgi üzerine çalışmalarını devam ettiriyor.

Gürcan, ilk çalışmasını İzdihamDem’de bu hafta misafirleriyle gerçekleştirdi. 1 saatlik çalışma sonrasında okunan mektubun resmi etkinliğe katılanlarla birlikte yapıldı.

Alanında uzman isimlerin workshoplar düzenleyeceği KargaArt’ın faaliyetlerini biz de merakla bekliyoruz.

Twitter: @kargaakademi

İnstagram: karga.akademi

Adres: Kısıklı, Alemdağ Yanyolu No:14, 34692 Üsküdar/İstanbul

İZDİHAM

İzdiham'ın 43. Sayısında sürpriz olarak Malkoçoğlu filminin arka perdesini yazan Cüneyt Arkın, Emmy Ödülü'nün sahibi Haluk Bilginer, en sevdiği türküleri liste halinde paylaşan Selda Bağcan yer alıyor. Birbirinden değerli edebiyatçıların ve edebiyatçı olmaya heves eden yetenekli gençlerin yer aldığı İzdiham inanılmaz güzel bir sayı ile karşınızda. Buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın