19 Mayıs 2019

İzdiham İftarı Üsküdar’da Yapıldı

ile izdiham

Bir serüven bizim yolculuğumuz. İçinde haykıran doğruların, susulan gerçeklerin, anlatılan ve anlatılmayan çalışmaların, hataların, yanlışların ve doğruların olduğu, kardeşçe bir arada olmanın bir yolculuğu bu.

Önce Fatih’te bir çay ocağında tek başına ekmek, peynir ve zeytin ile başlayan, sonra evden getirdiğimiz küçük tüp ile duvar diplerinde yapılan menemenlerle devam eden, şimdi yüzlerce kişinin bir araya geldiği bir paylaşmak İzdiham iftarı.

Gaziantep’ten, Erzurum’dan, Ankara’dan, Kastamonu’dan, Kocaeli’nden kalkıp soframıza gelerek güzellik katanların olduğu bir iftar.

İşin en güzel tarafı da hepimiz hala iyi bir iş arıyoruz.

Adem Eyüp Yılmaz’a, Murat Çetin’e, Berkan Ürgen’e, Tarık Taş’a, Beyazıt Bestami’ye, Tarık Koç’a ve ailesine, Ahmet Can’a, Ferhat Toka’ya, Muhammed Halil Kaya’ya, Barış Cem Kaya’ya, Atakan Yavuz’a, Yasin Şafak’a, Dilek Kartal’a, Enes Aras’a, Meltem Gülname Kaynar’a, Mustafa Safa’ya, Mustafa Toprak’a, Berat Karataş’a, İbrahim Varelci ve yaşam koçuna, Tuğçe Kaplan Şahin ve Sedat Şahin’e, Mim Kahve’nin genç patronlarına, Halil İbrahim Uzun’a, Emrullah Uzun’a, Derya Yetişkin’e, Hatice Batkitar’a, Öznur Macit’e, Hatice Çolak’a, Gizem İşyapan’a, M. Salih Yıldız’a, Halil Kurbetoğlu’na, Halil Ecer’e, Halil İbrahim Kuruçay’a, Sümeyye Özbay’a, Salih Bölükbaşı’na, Melek Bölükbaşı’na, Esra Okutan’a, Zeynep Arslan’a, Rümeysa Kocaman’a, Rümeysa Çiftçibaşı’na, Ahmet Enis Gürcan’a, Maşide Meryem Bozkurt’a, Poyraz’a ve annesi Devrim Hanım ile anneannesine ve

Atıf Gönenç, İsmail Demirci, Muamer Turp, Mustafa Demiral ve Asım Günay’a ve

Ahenk Semai Kahvesi’ne, Ömer Çakıroğlu ile çalışma arkadaşlarına

ve dahi bizi yalnız bırakmayan tüm okuyucularımıza ve dostlara gerçekten büyük büyük teşekkür ediyoruz.

Çoraplar ve silgiler keşke yetseydi. Biz biraz tedbirsiz davrandık. Hediyelerimiz yetmeyince biz de gülümseme verdik. Mahcup.

Hakan Göksel’i ise kimse sormadı. Kimse hatırlamadı bile çok şükür. Nurdal Durmuş ise photosopla Afrika turuna çıktığı için bilgisayar başından ayrılıp gelemedi.

Bizim için çok mutlu geçen iftar, inşaallah sizler için de mutlu ve güzel geçmiştir.

18 Mayıs 2019
Ferhat Toka.
Kocaeli Kandıra’dan gelen dostlar.
Bülent Parlak aç kalırken.
Beyazıt Bestami bir yere bakıyor ama nereye bilemedik.
Tarık Taş ve gıybet seansları devam ediyor.
Derya Yetişkin ve arkadaşları.
Gizem İşyapan, Devrim Baskan ve Poyraz’ın anneannesi.
Çorap ve silgi hediye ettik.
Şenlik dağıldı, bir acı yel kaldı, bahçede kalabalık.
Salih Bölükbaşı masa tedarik hizmetleri ltd. şti.
Misafirlerimiz çok bizdendi.

İZDİHAM