İzdiham Çocuk’tan 4 Yeni Kitap

Melda Zirek’in yazdığı, Psk. Dr. Serhan Doğan’ın çocukların zihinsel ve ruhsal gelişimlerine engel teşkil etmediğine dair onay verdiği dört yeni kitap daha çıktı.

Geçtiğimiz aylarda Minik Burunlu Janni ile Bambon ve Kipir kitapları çıkan Melda Zirek’in yeni kitapları da çocuklar için güzel bir okuma kitabı olacak.

3-8 yaş arası çocuklara hitap eden dört yeni kitap çocuklarımız için vakit geçirme değil bir anlama niteliği taşıyor.

Danacık Möö, Tembel Hayvanlar Ormanı, Misi ile Tisi ve Debiz Atı Zibi adlı kitaplar çocukları iyi olmaya, karşılaştıkları olaylardan ders çıkarmak için düşündürmeye yönlendiriyor.

Çocukların hayal dünyalarını doğru şekilde yönlendirmelerine yardımcı olacak kitaplarda onların anlayacağı dil, kurgu ve olaylar özenle kullanıldı.

Çocuklar her kitapta yeni bir olay ve kahramanla karşılaşıyor. Kahramanları oldukça sevimli olan kitapların çizimini Hatıra Akyüz gerçekleştirdi.

İzdiham Çocuk kitaplarını izdihambakkal.com‘dan sipariş edebilirsiniz.

İZDİHAM

İzdiham'ın 43. Sayısında sürpriz olarak Malkoçoğlu filminin arka perdesini yazan Cüneyt Arkın, Emmy Ödülü'nün sahibi Haluk Bilginer, en sevdiği türküleri liste halinde paylaşan Selda Bağcan yer alıyor. Birbirinden değerli edebiyatçıların ve edebiyatçı olmaya heves eden yetenekli gençlerin yer aldığı İzdiham inanılmaz güzel bir sayı ile karşınızda. Buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın