7 Haziran 2017

Dünyanın En Vahşi Terör Örgütü DEAŞ’ı Destekleyen Ülkeleri Açıklıyoruz

ile izdiham

Yukarıdaki fotoğrafı kullandığımız için üzgünüz. Çünkü içimize yara oluyor. Din adına her türlü rezilliği yapan iğrenç bir örgütün katlettiği insanların çaresizliği çok fena.

Kullanımdaki dünyanın en vahşi terör örgütü DAEŞ’i destekleyen ülkeler ile ilgili yaptığımız araştırmanın sonuçlarını aşağıda yayınlıyoruz.

Uzun süredir yaptığımız araştırmalar neticesinde elde ettiğimiz verilere bizi şaşırtmadı. Çünkü itin sahibi zaten havlamasından bellidir. 30 ülkede yaptığımız araştırmaları bir yıldan beri sürdürüyoruz. Özel bağlantılarımız yok ama algı çalışmaları bizde etkisini bir türlü göstermiyor.

Daeş’i planlayan, destek veren, besleyen, büyüten, havlamasına izin verenlerin listesi aşağıdaki gibidir. Fakat kötü olan şu ki planlayanlar gavurken ölenler maalesef müslümanlar oluyor. Sana ateizmi ballandıra ballandıra sunan Batılı dangalak ülkeler ellerini nereye dokundursalar astıkları, çiviledikleri Hazret-i İsa’nın bozdukları İncil’e ve Vatikan’a sırtlarını yaslıyorlar.

Bizim aklımızı başımıza almamız lazım; bizim bilme, ilme, kültüre, sanayiye, teknolojiye, sanata, iyiliğe, merhamete, bilişime yatırım yapmamız lazım. Savaş uçaklarını en iyi bizim yapmamız gerek ama işte o gün dünyadaki bütün savaş uçaklarının iptali için sesimizi de gür çıkarmamız. Biz masum olan dünya milletlerinin ölmesini istemiyoruz, çocukların ölmesini istemiyoruz, kadınların sınır kapılarında üşüyerek beklemesini değil akşamları kocalarını evde beklemelerini istiyoruz, biz dünyada barış istiyoruz, biz petrol atıkları yüzünden telef olan karabatak görüntüleri istemiyoruz, biz insanız ve insan istiyoruz.

DAEŞ’İ DESTEKLEYEN ÜLKELER

 

 1. İsrail
 2. Amerika
 3. İngiltere
 4. Almanya
 5. Fransa
 6. Belçika
 7. Portekiz
 8. İspanya
 9. İtalya
 10. Danimarka
 11. Hollanda
 12. Kanada
 13. Avusturya
 14. Norveç
 15. İsveç
 16. İsviçre
 17. Finlandiya

 

 

 

İZDİHAM