2018 Yılında Çıkan Şiir Kitaplarımız

İzdiham olarak 2018 yılında birçok şiir kitabı yayınladık. Üstelik bu kitapların çoğu da şairlerin ilk kitabıydı. İzdiham 2018 yılında yavaş yavaş kitap yayın dünyasına da girmeye başladı. Birbirinden değerli şiir kitapları, çeviriler, araştırma kitapları, hikaye kitapları ile edebi alanda hizmet vermek için çabaladı.

İzdiham’dan bugüne kadar birçok şiir kitabını yayınladı. O kitaplardan bazıları şunlar:

Sevgili Huzursuzluğum, Ricakeş, Her Şey İçin Çok Geç, Kadraj Hataları, Şairi Öldürdüler, Buhranname, Taşı Kim Atacak, Ergen Ruhlar İlmihali, Hepinizden Beriyim, Masumiyet Karinesi, Parti Bitti, Anladığım Kadarıyla, Bana Karşı Ben, I Harfinin Durumu, Çok Aramızda, Telaş Çoktu Ben Az, Minnet Eylemem, Yara Yeri, Beyhude Zamanlar, Çingene Sabahı, Fena, Bir Sabahı Uyandırmak, Kırılınca Klarnet, Topla Yüzünü Palyaço, Saye Masalları.

2018 yılında yayınlanan şiir kitaplarımız ise şu kitaplardan oluşmakta.

 

Bülent Parlak, Her Şey İçin Çok Geç

her şey için çok geç ile ilgili görsel sonucu

 

Dilek Kartal, Taşı Kim Atacak

 

Renbo, Hepinizden Beriyim

 

Mim Kara, Ergen Ruhlar İlmihali

 

Enes Malikoğlu, Anladığım Kadarıyla

 

Adem. Maksatsız, Parti Bitti

parti bitti ile ilgili görsel sonucu

 

Mahmut Dilmaç, Masumiyet Karinesi

masumiyet karinesi ile ilgili görsel sonucu

 

Oğuzhan Bükçüoğlu, Bana Karşı Ben

Sipariş için Tıklayın. 

İzdiham

İzdiham’ın 45. Sayısı çıktı. Buradan ulaşabilirsiniz.
Unutamayacağınız bir sayıyla karşınızdayız.

Edebiyat, edebiyatçılara bırakılmayacak kadar ciddi bir meseledir diyen İzdiham’ın 45. Sayısı çıktı.

İlk sayısından itibaren özgün bir tavırla halkın nabzını tutan ve hayatın içinden sesleri sayfalarına taşıyan İzdiham Dergisi 45. Sayısıyla da tüm dünyanın içinde bulunduğu bir tabloya kapağında yer verdi. Türkiye Günlük İnsanlık Endeksi tablosuyla son yaşananlara apayrı bir pencereden bakan İzdiham Dergisi arka kapak tasarımında da yine bir insanlık tablosuyla karşımıza çıktı.

 ‘Artık eskisi kadar yakın olamayız’ temalı İzdiham Dergisinin 45. Sayısında Özer Turan, Rümeysa Kocaman, Gökhan Özcan, Ali Ayçil, Abdullah Harmancı, Güven Adıgüzel, Mehmet Narlı, Bülent Parlak, Seda Nur Bilici, Bekir Şamil Potur, Emine Şimşek, Sümeyye Özbay, Adem Maksatsız, Nurdal Durmuş, Esma Koç, Yaşar Ercan, Ahmet Aslan, Halil Ecer, Ahmet Can, Turan Karataş, Selahattin Yusuf, Onur Bayrak, Berat Karataş, Enes Aras, Gökçe Yüksel, Muhammed Güleroğlu, Mehmet Ercan, Yasin Kara, Hüseyin Hakan, Dilek Kartal gibi edebiyat camiasının önemli isimlerinin yazmış olduğu içerikte kapak kadar çarpıcı metinlere yer veriliyor.

Yorumlar!

Bir Cevap Yazın