2018 Yılında Çıkan Şiir Kitaplarımız

İzdiham olarak 2018 yılında birçok şiir kitabı yayınladık. Üstelik bu kitapların çoğu da şairlerin ilk kitabıydı. İzdiham 2018 yılında yavaş yavaş kitap yayın dünyasına da girmeye başladı. Birbirinden değerli şiir kitapları, çeviriler, araştırma kitapları, hikaye kitapları ile edebi alanda hizmet vermek için çabaladı.

İzdiham’dan bugüne kadar birçok şiir kitabını yayınladı. O kitaplardan bazıları şunlar:

Sevgili Huzursuzluğum, Ricakeş, Her Şey İçin Çok Geç, Kadraj Hataları, Şairi Öldürdüler, Buhranname, Taşı Kim Atacak, Ergen Ruhlar İlmihali, Hepinizden Beriyim, Masumiyet Karinesi, Parti Bitti, Anladığım Kadarıyla, Bana Karşı Ben, I Harfinin Durumu, Çok Aramızda, Telaş Çoktu Ben Az, Minnet Eylemem, Yara Yeri, Beyhude Zamanlar, Çingene Sabahı, Fena, Bir Sabahı Uyandırmak, Kırılınca Klarnet, Topla Yüzünü Palyaço, Saye Masalları.

2018 yılında yayınlanan şiir kitaplarımız ise şu kitaplardan oluşmakta.

 

Bülent Parlak, Her Şey İçin Çok Geç

her şey için çok geç ile ilgili görsel sonucu

 

Dilek Kartal, Taşı Kim Atacak

 

Renbo, Hepinizden Beriyim

 

Mim Kara, Ergen Ruhlar İlmihali

 

Enes Malikoğlu, Anladığım Kadarıyla

 

Adem. Maksatsız, Parti Bitti

parti bitti ile ilgili görsel sonucu

 

Mahmut Dilmaç, Masumiyet Karinesi

masumiyet karinesi ile ilgili görsel sonucu

 

Oğuzhan Bükçüoğlu, Bana Karşı Ben

Sipariş için Tıklayın. 

İzdiham

Eğer yeni bir şey başlatmak istiyorsanız her şeyi unutmak gerek. İzdiham yepyeni bir heyecan, tasarım, içerik ve estetik ile okurlarının karşısına geçiyor.

Türkiye’de yeni bir dergicilik anlayışının öncüsü olacak bir çalışma ile İzdiham bütün heyecanını ve her şeyi en iyi şekilde yapma düşüncesini bütün sayfalarına taşımış. izdiham dergi 41. sayı çıktı. Buradan ulaşabilirsiniz..

Yorumlar!

Bir Cevap Yazın