“Kadıköy Plak Günleri” Başlıyor

İstanbul´un önemli plakçılarını ve plak severleri bir araya getiren “Kadıköy Plak Günleri”, 9-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlik Moda´daki Kadıköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bahçesinde yapılacak.

İstanbul’un önemli plakçılarının stant açacağı etkinlikte konserler, söyleşiler ve imza günleri de gerçekleştirilecek. Etkinlikte 9 Eylül Cumartesi günü Murat Meriç´in “Plaklarla Memleket Tarihi” başlıklı söyleşisinin yanı sıra Gaye Akyol konseri gerçekleşecek.

10 Eylül Pazar günü ise Mustafa Özkent ve Zafer Dilek´in “Usta İşi Plaklar”, Mehmet Tez, Evrim Hikmet Öğüt ve Yeliz´in “Nerelerdeydin Analog!” söyleşileri yapılacak. Etkinlik, aynı günün akşamında Bülent Ortaçgil´in vereceği konserle sona erecek.

İZDİHAM

  İzdiham Dergisi 36. Sayı   Ağustos-Eylül 2018   İzdiham 36. Sayısını söyleyemediklerini sessizliğe emanet edenlere ithaf ediyor.  Siz de okurken bu dünyanın gürültüsünden uzaklaşacaksınız.  Bu sayının sürprizi Sadri Alışık’ın hiç bilinmeyen ve yarıda kalmış filmi olan Ayyaş’ın hikayesi ve hiçbir yerde yayınlanmayan fotoğrafları.  İzdiham, büyük keyif alacağınız bir sayı ile karşınızda.   Dergiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın