“Kadıköy Plak Günleri” Başlıyor

İstanbul´un önemli plakçılarını ve plak severleri bir araya getiren “Kadıköy Plak Günleri”, 9-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlik Moda´daki Kadıköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bahçesinde yapılacak.

İstanbul’un önemli plakçılarının stant açacağı etkinlikte konserler, söyleşiler ve imza günleri de gerçekleştirilecek. Etkinlikte 9 Eylül Cumartesi günü Murat Meriç´in “Plaklarla Memleket Tarihi” başlıklı söyleşisinin yanı sıra Gaye Akyol konseri gerçekleşecek.

10 Eylül Pazar günü ise Mustafa Özkent ve Zafer Dilek´in “Usta İşi Plaklar”, Mehmet Tez, Evrim Hikmet Öğüt ve Yeliz´in “Nerelerdeydin Analog!” söyleşileri yapılacak. Etkinlik, aynı günün akşamında Bülent Ortaçgil´in vereceği konserle sona erecek.

 

 

 

İZDİHAM

 

 

 

 

İzdiham Dergisi 32. Sayısında birbirinden güzel yazılar, şiirler, çıldırmalar, öyküler ve denemelerle okuyucusuyla buluşuyor. Kapakta viyolonsel çalan Vedran Smailovic.  Bosna yerle bir edilirken her enkaza smokinini giyerek ağıt yakan Vedran’ın iç burkan hikayesini okuyacaksınız. Arka kapakta ise saçlarını üfleyince tarak uzattığımız Naim Süleymanoğlu. İzdiham, unutulmaz bir sayı daha sunuyor. İzdiham Dergisi 32. Sayısına Buradan Ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın