Üsküdar Kitap Fuarı Başlıyor

Üsküdar Kitap Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açıyor. Üsküdar Kitap Fuarı’nın 6’ncısı 8-16 Şubat’ta Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

İzdiham da fuarda sürprizleri, yazar ve şairleriyle yer alacak.

İlke Ajans tarafından organize edilen Üsküdar Kitap Fuarı’nın 6.’sında Teoman Duralı “Onur Yazar” olarak, Prof. Dr. Sadettin Ökten ise “Onur Konuğu” olarak yer alacak.

120 yayınevinin, 250 yazarın katıldığı Üsküdar Kitap Fuarı yılın ilk kitap fuarı olma özelliğini taşıyor.

Fuara katılan yayınevlerinden bazıları şöyle: Alfa, Everest, Can, İnkılap, Beyan, İzdiham, Erdem, İthaki, Kitabevi, Metis, İz, Büyüyen Ay, Yapı Kredi, Say, Profil, Yakamoz, Doğu-Batı, Metis, Motto, Metis, Yedi İklim, Yeniden Diriliş, İletişim, Server, İnsan, H.

İzdiham standı A Salonu No: 14’te yer almakta. Yazarlarımız, şairlerimiz ve ekibimizle stanttayız. Üstelik 27. sayımız da olacak.

İZDİHAM

İzdiham'ın 43. Sayısında sürpriz olarak Malkoçoğlu filminin arka perdesini yazan Cüneyt Arkın, Emmy Ödülü'nün sahibi Haluk Bilginer, en sevdiği türküleri liste halinde paylaşan Selda Bağcan yer alıyor. Birbirinden değerli edebiyatçıların ve edebiyatçı olmaya heves eden yetenekli gençlerin yer aldığı İzdiham inanılmaz güzel bir sayı ile karşınızda. Buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın