İzdiham Çocuk’tan 4 Yeni Kitap

Melda Zirek’in yazdığı, Psk. Dr. Serhan Doğan’ın çocukların zihinsel ve ruhsal gelişimlerine engel teşkil etmediğine dair onay verdiği dört yeni kitap daha çıktı.

Geçtiğimiz aylarda Minik Burunlu Janni ile Bambon ve Kipir kitapları çıkan Melda Zirek’in yeni kitapları da çocuklar için güzel bir okuma kitabı olacak.

3-8 yaş arası çocuklara hitap eden dört yeni kitap çocuklarımız için vakit geçirme değil bir anlama niteliği taşıyor.

Danacık Möö, Tembel Hayvanlar Ormanı, Misi ile Tisi ve Debiz Atı Zibi adlı kitaplar çocukları iyi olmaya, karşılaştıkları olaylardan ders çıkarmak için düşündürmeye yönlendiriyor.

Çocukların hayal dünyalarını doğru şekilde yönlendirmelerine yardımcı olacak kitaplarda onların anlayacağı dil, kurgu ve olaylar özenle kullanıldı.

Çocuklar her kitapta yeni bir olay ve kahramanla karşılaşıyor. Kahramanları oldukça sevimli olan kitapların çizimini Hatıra Akyüz gerçekleştirdi.

İzdiham Çocuk kitaplarını izdihambakkal.com‘dan sipariş edebilirsiniz.

İZDİHAM

İzdiham’ın 45. Sayısı çıktı. Buradan ulaşabilirsiniz.
Unutamayacağınız bir sayıyla karşınızdayız.

Edebiyat, edebiyatçılara bırakılmayacak kadar ciddi bir meseledir diyen İzdiham’ın 45. Sayısı çıktı.

İlk sayısından itibaren özgün bir tavırla halkın nabzını tutan ve hayatın içinden sesleri sayfalarına taşıyan İzdiham Dergisi 45. Sayısıyla da tüm dünyanın içinde bulunduğu bir tabloya kapağında yer verdi. Türkiye Günlük İnsanlık Endeksi tablosuyla son yaşananlara apayrı bir pencereden bakan İzdiham Dergisi arka kapak tasarımında da yine bir insanlık tablosuyla karşımıza çıktı.

 ‘Artık eskisi kadar yakın olamayız’ temalı İzdiham Dergisinin 45. Sayısında Özer Turan, Rümeysa Kocaman, Gökhan Özcan, Ali Ayçil, Abdullah Harmancı, Güven Adıgüzel, Mehmet Narlı, Bülent Parlak, Seda Nur Bilici, Bekir Şamil Potur, Emine Şimşek, Sümeyye Özbay, Adem Maksatsız, Nurdal Durmuş, Esma Koç, Yaşar Ercan, Ahmet Aslan, Halil Ecer, Ahmet Can, Turan Karataş, Selahattin Yusuf, Onur Bayrak, Berat Karataş, Enes Aras, Gökçe Yüksel, Muhammed Güleroğlu, Mehmet Ercan, Yasin Kara, Hüseyin Hakan, Dilek Kartal gibi edebiyat camiasının önemli isimlerinin yazmış olduğu içerikte kapak kadar çarpıcı metinlere yer veriliyor.

Bir Cevap Yazın