Yazar Yasin Kara, Ecem Aktaş ile Evlendi

Türkiye’nin en iyi deneme yazarları arasında gösterilen dostumuz ve İzdiham’ın ilk günlerinden beri gösterişsiz ve sessiz emekçisi; yazar Yasin Kara evlendi.

Ecem Aktaş Kara ile evlenen Yasin Kara’nın nikah törenine toplumun en kenarında duran ama içli insanları katıldı.

Nikah töreni esnasında herkesi kendine hayran bırakan bir konuşma yapan Yasin Kara, ayağının basılmasına ise engel olamadı.

Halk arasında dostluğu ve iyilikseverliği dilden dile yayılan Yasin Kara’nın yayınlanmış iki deneme kitabı bulunuyor. Hep Haksız Hep Hiç ve Flüt Çetesi Çocukları kitaplarının da yazarı olan Yasin Kara, artık sadece eşi Ecem Hanım’a şiirler yazacak.

Dostumuz Yasin Kara ve eşi Ecem Aktaş Kara’ya mutluluklar diliyoruz. Yüzleri düğündeki gibi her zaman gülsün.

Not: Yasin Kara’yı güzel olduğu için övmeye devam edeceğiz.

İZDİHAM

izdiham 38. sayıya buradan ulaşabilirsiniz.


İzdiham’ın 38. Sayısı çıktı. Birbirinden genç ve usta kalemlerin yer aldığı bu sayıda Yıldız Tilbe’nin edebiyattan ve şiirden de bahsettiği röportajını okuyabilirsiniz.

 
Mustafa Kutlu, Gökhan Özcan, Bülent Parlak, Atakan Yavuz, Turan Karataş, Mehmet Narlı, Yasin Kara, Hakan Göksel, Seda Nur Bilici, Enes Aras, Burak Süme, Erhan Tuncer, Dilek Kartal,  İbrahim Varelci, Melda Zirek, Meltem Gülname Kaynar, Tuğçe Kaplan Şahin, Faruk Sarıkavak, Ecem Aktaş, Yunus Meşe ve daha birçok yazarın şiirlerine, denemelerine, hikayelerine ve incelemelerine rastlayacaksınız. Büyük keyif alarak okuyacağınız bu sayının kapağında müzik de var.
izdiham dergisinin 38. Sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın