Reset Akademi İle Sınavlar Hem Kolay Olacak, Hem Zaman Yetecek

Türkiye’de sınava giren birçok öğrencinin dert yandığı sınav kolaydı ama zaman yetmedi serzenişlerinin son bulması için Reset Akademi eşsiz bir hizmet sunuyor.

Murat Çetin, Mehmet Öztürk ve İbrahim Yıldız‘ın yönetiminde gerçekleştirilen Reset Akademi Kursları birçok öğrenci için faydalı ve netice alan fırsatlar sunuyor.

Somut ölçümlere göre üniversiteye giriş sınavlarında ve KPSS , TUS vesaire gibi sınavlarda her konuyu bilen bir öğrencinin süreyi yetiştirebilmesi için ortalama olarak dakikada 250 kelime okuması gerekiyor.

Çok sık duyulan “kolaydı ama süre yetmedi” cümlesinin altında bu var.

Yapılan açıklamalara göre Türkiye’de şu anda bir dakikada kelime okuma sayısı ortaokullarda ortalama 130-170, liselerde ise dakikada 150-200 kelime olarak seyrediyor.

Reset Akademi’nin düzenlediği “Sınav Performans Eğitimi” ile toplamda 4 ila 5 saat arasında süren bu eğitim ile okuma hızı 4 katına kadar çıkabiliyor. Yani bir dakikada yaklaşık olarak alacağınız bu eğitim sayesinde dakikada 1000 (bin) kelimeye ulaşmanız çok kolay olacak.

Okuma hızının artması işlem hızına da pozitif etki ediyor. Çünkü hızlı okudukça metni parça parça değil bütün olarak görmeye başlıyorsunuz. Dolayısı ile sınavlardaki net sayılarında da direkt etkili oluyor.

PROGRAM TAKVİMİ:

*** 12 Mart Salı günü saat 17 ile 21:00 arası

*** 16 Mart Cumartesi günü saat 12 ile 16:00 arası

*** 17 Mart Pazar günü saat 12 ile 16:00 arası.

*** Eğer öğrenci 2000 kelime üzerini hedefliyor ise 2. seviye eğitime dahil ediliyor.

İletişim: Mehmet Öztürk (0 535 303 80 70) Kaynak: resetle.com

İZDİHAM

izdiham 38. sayıya buradan ulaşabilirsiniz.


İzdiham’ın 38. Sayısı çıktı. Birbirinden genç ve usta kalemlerin yer aldığı bu sayıda Yıldız Tilbe’nin edebiyattan ve şiirden de bahsettiği röportajını okuyabilirsiniz.

 
Mustafa Kutlu, Gökhan Özcan, Bülent Parlak, Atakan Yavuz, Turan Karataş, Mehmet Narlı, Yasin Kara, Hakan Göksel, Seda Nur Bilici, Enes Aras, Burak Süme, Erhan Tuncer, Dilek Kartal,  İbrahim Varelci, Melda Zirek, Meltem Gülname Kaynar, Tuğçe Kaplan Şahin, Faruk Sarıkavak, Ecem Aktaş, Yunus Meşe ve daha birçok yazarın şiirlerine, denemelerine, hikayelerine ve incelemelerine rastlayacaksınız. Büyük keyif alarak okuyacağınız bu sayının kapağında müzik de var.
izdiham dergisinin 38. Sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın