Nur Ener, İzdiham’ı da popüler sandım

Merhaba,

Bugüne kadar popüler olan her şeye direndim, korktum ve kaçtım hatta… İzdiham kafe İstanbul’dayken önüne çok kez geldim, fırından taze bir ekmek alıp onu yiye yiye geri döndüm. Sona duydum ki gitmişsiniz galiba, fırıncı söyledi.

İzdiham’ı da popüler sandım… Elime almadım, arada bir kaç tıkla sitede gezdim. Tadı damağımda kalsa da irademi kullandım direndim.

Yakın zamanda bir anlık boşluğum ile İzdiham’ı da aldım kitapçıdan çıkarken aceleyle. Keyifle, acıyla, umutla okudum. En sevdiğim çikolatanın hemencecik bitmesi gibi bitti dergi de.

Beklediğimi bulamasaydım sayfalarca eleştirici yazısı yazacaktım size belki. Teşekkür etme kültüründen fazlaca uzaklaştığımızı fark ettim bu sırada. Eleştirmeyi iyi bilen bizler teşekkür etmeyi unutmuşuz…

Emeğinize sağlık, mis gibi bir dergi olmuş. Yeni sayıyı merakla ve heyecanla bekliyorum. Hemen bitmesin diye de yavaş yavaş okuyacağım bu kez.

Emeği geçen herkese selamlar..

Nur Ener

İZDİHAM

“İzdiham, 31. Sayısında kapağı okuyucuları istediği şekilde tamamlasınlar diye manşeti siz atın dedi.” İzdiham Dergisi’nin 31 sayısı müthiş bir içerikle okuyucusunun karşısına çıkıyor. Edebiyat dünyasında yeni bir çığır açan İzdiham’ı mutlaka okuyun. İçeriği ile göz kamaştıran İzdiham’ın 30. Sayısı okuyucusuna anlamı büyük, yıllarca saklanacak bir hediye de veriyor. Herkes, herkesle gerçekten selamlaşsın diye.
İzdiham dergisinin 31. sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın