En Beğenilen ve Sevilen Başörtülü Yazarlar

İzdiham.com yeni ve ilginç bir araştırmaya daha imza atıyor.

Artık kontenjan haline gelen başörtülü yazarlık yıllar önce Şule Yüksel Şenler ile başlamış, Emine Şenlikoğlu ile devam etmişti. Şimdilerde ise birçok başörtülü yazar gazetelerde yazıyor, kitaplar çıkarıyor, televizyonlarda programlar yapıyor.

İzdiham.com olarak biz de bu durumu merak ederek “En Beğenilen ve Sevilen Başörtülü Yazarlar”ı okuyucularımıza sorduk. Yaklaşık 150 kişinin cevap verdiği sorumuza birbirinden ilginç yanıtlar geldi.

Peki en beğenilen ilk üç yazar hangisi? İşte araştırmanın neticeleri:

 

1. Sibel Eraslan

2. Hilal Kaplan

3. Cihan Aktaş.

 

Bunun dışında Nihal Bengisu Karaca, Ayşe Böhürler, Nazife Şişman, Ayşe Kara, Emine Şimşek de oldukça beğenilen yazarlar arasında gösterildi.

 

İzdiham

İzdiham 27. Sayısına ulaştı. Bu sayıda Mustafa Kutlu, Gökhan Özcan, Bülent Parlak, Ali Ayçil, Fatma Şengil Süzer, Atakan Yavuz, Berkan Ürgen, Yasin Kara, Çağatay Hakan Gürkan, Nurdal Durmuş, Dilek Kartal, Onur Bayrak, Eda Tezcan, Seda Nur Bilici, Zeliha Yurdaer, Hakkı Özdemir, Feyza Özcan, İbrahim Varelci, Mustafa Toprak, Muhammed Palewi, Özer Turan, Halil Kurbetoğlu, Yunus Meşe, Mazlum Mengüç, Ferhat Toka, Mücahide Orak, Mücahit Gündoğdu, Kevser Tekin, Elif Atasoy, Hatice Çay ve Yağız Gönüler yer alıyor. İzdiham hepimiz ölecek yaştayız demeye devam ediyor. İzdiham dergisinin 27. sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: