En Beğenilen ve Sevilen Başörtülü Yazarlar

İzdiham.com yeni ve ilginç bir araştırmaya daha imza atıyor.

Artık kontenjan haline gelen başörtülü yazarlık yıllar önce Şule Yüksel Şenler ile başlamış, Emine Şenlikoğlu ile devam etmişti. Şimdilerde ise birçok başörtülü yazar gazetelerde yazıyor, kitaplar çıkarıyor, televizyonlarda programlar yapıyor.

İzdiham.com olarak biz de bu durumu merak ederek “En Beğenilen ve Sevilen Başörtülü Yazarlar”ı okuyucularımıza sorduk. Yaklaşık 150 kişinin cevap verdiği sorumuza birbirinden ilginç yanıtlar geldi.

Peki en beğenilen ilk üç yazar hangisi? İşte araştırmanın neticeleri:

 

1. Sibel Eraslan

2. Hilal Kaplan

3. Cihan Aktaş.

 

Bunun dışında Nihal Bengisu Karaca, Ayşe Böhürler, Nazife Şişman, Ayşe Kara, Emine Şimşek de oldukça beğenilen yazarlar arasında gösterildi.

 

İzdiham

izdiham-26-sayi

İzdiham 26. Sayı

İzdiham dergisi 26. Sayısında hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel çalışmalar yer alıyor. Edebiyatla gençleri ve hayatı birbirine dost yapan İzdiham’ın bu sayısında Gökhan Özcan, Ercan Kesal, Ali Ayçil, Atakan Yavuz, Baki Ayhan T., Murat Kapkıner, Güray Süngü, Zeliha Yurdaer, Onur Bayrak, Dilek Kartal, Yağız Gönüler, Yunus Meşe, Mazlum Mengüç, İbrahim Varelci Süleyman Unutmaz, Ferhat Toka, Selman Urluca, Berkan Ürgen, Yasin Kara, Özer Turan, Çağatay Hakan Gürkan, Seda Bilici, Feyza Özcan, Beyazıt Bestami, Halil Kurbetoğlu, Oğuzhan Bükçüoğlu, Mustafa Toprak, Öner Buçukcu, Fahrettin Dede, Dinçer Ateş, Turgay Bakırtaş ve Bülent Parlak gibi nitelikli eserler veren edebiyatçılar ile genç ve umut vaad eden isimler yer alıyor. İzdiham Maarif Takvimi, Lügatlere Güncelleme, Bulgarlar Ne Okuyor? Adlı çalışmanın yanı sıra bir de taziye ilanı yer alıyor. Dengenizi Kaybettiniz, başınız sağolsun. İzdiham’ı bir solukta okunacak bir sayıyla karşınızda. İzdiham dergisinin 26. sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: