Ali Ayçil, Beni Asla Bırakma Diyecek

Ali Ayçil, Yazarlar Birliği’nde film okumalarında okuyucularıyla buluşuyor.

 

Yazarlar/Şairler ile Film Okumaları, her Pazartesi farklı yazar/şair konukların söyleşileri ve seçtikleri filmlerin gösterimiyle devam ediyor.

Yazarlar/Şairler ile Film Okumaları’nda bu haftaki konuk Ali Ayçil, film ise “Beni Asla Bırakma”…

 

21 Kasım Pazartesi günü saat 18.00’de başlayacak etkinlikte “Sur Kenti Hikayeleri”, “Naz Bitti”, “Kovulmuşların Evi”, “Ceviz Sandıklar ve Para Kasaları” ve geçtiğimiz günlerde çıkan “Yenilgiden Dönerken” adlı kitapların sahibi şair-yazar Ali Ayçil ile, bu gösterim ve söyleşi için seçtiği “Beni Asla Bırakma” (Never Let Me Go) filmi izlenip ardından film üzerine bir söyleşi yapılacak.

 

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi’nce düzenlenen ve Mehmet Emre Ayhan tarafından yürütülen etkinliğe katılım serbest olup, saat 18.00’de film gösterimi başlayacak ve gösterimin ardından söyleşiye geçilecektir.

“Beni Asla Bırakma” (Never Let Me Go) Künyesi:

Yönetmen: Mark Romanek

Senaryo: Alex Garland

Müzik: Rachel Portman

Görüntü Yönetmeni: Adam Kimmel

Yapımcılar: Andrew MacDonald, Allon Reıch

Eser: Kazuo Ishiguro

Süre: 105 dk.

Oyuncular: Carey Mulligan, Andrew Garfield, Keira Knightley, Charlotte Rampling

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi

Adres: Kızlarağası Mehmed Ağa Medresesi, Divanyolu Cad. Hoca Rüstem Sokak No: 6 Sultanahmet / İstanbul

Tel.: 0212 527 7517-18

Faks: 0212 527 7519

https://twitter.com/#!/TybIstanbul

https://www.facebook.com/tybistanbul

https://www.facebook.com/izdihamcom

 

 

 

izdiham-26-sayi

İzdiham 26. Sayı

İzdiham dergisi 26. Sayısında hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel çalışmalar yer alıyor. Edebiyatla gençleri ve hayatı birbirine dost yapan İzdiham’ın bu sayısında Gökhan Özcan, Ercan Kesal, Ali Ayçil, Atakan Yavuz, Baki Ayhan T., Murat Kapkıner, Güray Süngü, Zeliha Yurdaer, Onur Bayrak, Dilek Kartal, Yağız Gönüler, Yunus Meşe, Mazlum Mengüç, İbrahim Varelci Süleyman Unutmaz, Ferhat Toka, Selman Urluca, Berkan Ürgen, Yasin Kara, Özer Turan, Çağatay Hakan Gürkan, Seda Bilici, Feyza Özcan, Beyazıt Bestami, Halil Kurbetoğlu, Oğuzhan Bükçüoğlu, Mustafa Toprak, Öner Buçukcu, Fahrettin Dede, Dinçer Ateş, Turgay Bakırtaş ve Bülent Parlak gibi nitelikli eserler veren edebiyatçılar ile genç ve umut vaad eden isimler yer alıyor. İzdiham Maarif Takvimi, Lügatlere Güncelleme, Bulgarlar Ne Okuyor? Adlı çalışmanın yanı sıra bir de taziye ilanı yer alıyor. Dengenizi Kaybettiniz, başınız sağolsun. İzdiham’ı bir solukta okunacak bir sayıyla karşınızda. İzdiham dergisinin 26. sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: