Ali Ayçil, Beni Asla Bırakma Diyecek

Ali Ayçil, Yazarlar Birliği’nde film okumalarında okuyucularıyla buluşuyor.

 

Yazarlar/Şairler ile Film Okumaları, her Pazartesi farklı yazar/şair konukların söyleşileri ve seçtikleri filmlerin gösterimiyle devam ediyor.

Yazarlar/Şairler ile Film Okumaları’nda bu haftaki konuk Ali Ayçil, film ise “Beni Asla Bırakma”…

 

21 Kasım Pazartesi günü saat 18.00’de başlayacak etkinlikte “Sur Kenti Hikayeleri”, “Naz Bitti”, “Kovulmuşların Evi”, “Ceviz Sandıklar ve Para Kasaları” ve geçtiğimiz günlerde çıkan “Yenilgiden Dönerken” adlı kitapların sahibi şair-yazar Ali Ayçil ile, bu gösterim ve söyleşi için seçtiği “Beni Asla Bırakma” (Never Let Me Go) filmi izlenip ardından film üzerine bir söyleşi yapılacak.

 

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi’nce düzenlenen ve Mehmet Emre Ayhan tarafından yürütülen etkinliğe katılım serbest olup, saat 18.00’de film gösterimi başlayacak ve gösterimin ardından söyleşiye geçilecektir.

“Beni Asla Bırakma” (Never Let Me Go) Künyesi:

Yönetmen: Mark Romanek

Senaryo: Alex Garland

Müzik: Rachel Portman

Görüntü Yönetmeni: Adam Kimmel

Yapımcılar: Andrew MacDonald, Allon Reıch

Eser: Kazuo Ishiguro

Süre: 105 dk.

Oyuncular: Carey Mulligan, Andrew Garfield, Keira Knightley, Charlotte Rampling

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi

Adres: Kızlarağası Mehmed Ağa Medresesi, Divanyolu Cad. Hoca Rüstem Sokak No: 6 Sultanahmet / İstanbul

Tel.: 0212 527 7517-18

Faks: 0212 527 7519

https://twitter.com/#!/TybIstanbul

https://www.facebook.com/tybistanbul

https://www.facebook.com/izdihamcom

 

 

 

İzdiham 28 Çıktı. İzdiham 28. Sayısında da yine herkesten farklı, her şeyden özgün, her şeyden daha şiir. 28. Sayı ile İzdiham yepyeni bir yolculuğa daha başladı.  Mustafa Kutlu, Gökhan Özcan, Bülent Parlak, Ali Ayçil, Bekir Şamil Potur, Atakan Yavuz, Berkan Ürgen, Yasin Kara, Çağatay Hakan Gürkan, Dilek Kartal, Onur Bayrak, Eda Tezcan, Seda Nur Bilici, Zeliha Yurdaer, Hakkı Özdemir, Feyza Özcan, İbrahim Varelci, Mustafa Toprak, Muhammed Palewi, Özer Turan, Alper Çeker, Yunus Meşe, Emine Şimşek, Ferhat Toka, Bilge Çiğe, Mücahit Gündoğdu, Sema Evin, Meltem Gülname Kaynar,  Hatice Çay ve Yağız Gönüler hepimiz ölecek yaştayız demeye devam ediyor. İzdiham 28. Sayıya buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: